Kontaktinformasjon

Varanger Golfklubb
Postboks 228
9811 Vadsø

Kontonr: 
4930.15.58480
Telefon:
934 30 100
Epost: post@varangergolf.no
Org.nr: 986670742
   


Webredaktør: Jens Betsi

 

Resultater fra sesongen 2009

Resultater fra sesongen 2009:

 

Onsdagstreff 23. september:

1 PEDERSEN, Ronald                          18 p
2 PEDERSEN, Martin                           17 p
3 IVERSEN, Tor Ivar                           14 p
4 PEDERSEN, Vidar                             14 p
5 ANGELL, Ragnhild Evjen                  14 p
6 WILLIAMS, Nick                               13 p
7 REMMEN, Unni                                 12 p
8 RØSTEN, Tor                                   11 p
9 SOLSVIK, Ove                                    6 p
10 HARILA, Knut Roar                          5 p

---------------------

Sluttspill Sandmo Cup 19. september:

18 hull

Damer:

1 REMMEN, Unni                               20 p
2 ANGELL, Ragnhild Evjen                16 p
3 OLSEN, Brith Hagen                      10 p

Herrer A:

1 KARLSEN, Ståle Johan                  36 p
2 BEDI, Paramjeet Singh                 35 p
3 NYSTRØM, Ketil Gustav                35 p
4 IVERSEN, Tor Ivar                        34 p
5 LARSEN, Knut                               23 p

Herrer B:

1 ANDERSEN, Stig                           35 p
2 WILLIAMS, Nick                            32 p
3 PEDERSEN, Ronald Meggelæ       31 p
4 PEDERSEN, Martin Berger            30 p
5 OLSEN, Randulf                            25 p 
6 RØSTEN, Tor                                24 p
7 ULVESTAD, Jan Ove                    23 p
8 HARILA, Knut Roar                     19 p

------------------

Onsdagstreff 16. september:

Junior:

1 Kris Johan                                       17 p

Damer/Herrer:

1 ULVESTAD, Jan Ove                       21 p
2 BEDI, Paramjeet Singh                   17 p
3 SKANSEN, Terje                             17 p
4 HARILA, Knut Roar                        17 p
5 EGGEN, Johan Christian Hugo       17 p
6 ANGELL, Ragnhild Evjen                16 p
7 PEDERSEN, Ronald Meggelæ        16 p
8 WILLIAMS, Nick                             16 p
9 IVERSEN, Tor Ivar                         15 p
10 KARLSEN, Ståle Johan                 15 p
11 ANDREASSEN, Geir-Tore             15 p
12 LARSEN, Knut Varan                    14 p
13 REMMEN, Unni                             12 p
14 NYSTRØM, Ketil Gustav               10 p
15 JANKILA, Helge                             9 p
16 RØSTEN, Tor                                 8 p
17 SOLSVIK, Ove                               8 p
18 BANNE, Kaisa                                4 p

-----------------------

Onsdagstreff 9. september:

1 IVERSEN, Tor Ivar                           18 p
2 HARILA, Knut Roar                         17 p
3 PEDERSEN, Vidar Meggelæ             15 p
4 TORVINEN, Irja Outi                       15 p
5 BANNE, Kaisa                                  15 p
6 LARSEN, Knut                                 14 p
7 BEDI, Paramjeet Singh                   13 p
8 REMMEN, Unni                                13 p
9 PEDERSEN, Ronald Meggelæ         11 p
10 PEDERSEN, Wenche                      9 p

--------------------------

Finnmarksmesterskapet 5. - 6. september:

36 hull, slagspill

Damer:

1 PEDERSEN, Wenche                                                                (110 + 105)   215 slag
2 ROGNMO, Eli Marianne Johansen North Cape Golfclub           (106 + 112)   218 slag
3 REMMEN, Unni Varanger Golfclub                                            (108 + 114)    222 slag
4 ANGELL, Ragnhild Evjen Varanger Golfclub                             (110 + 116)    226 slag
5 THORSTENSEN, Karin North Cape Golfclub                             (117 + 110)     227 slag
6 TORVINEN, Irja Outi Maaria Varanger Golfclub                      (110 + 124)      234 slag
7 PERSEN, Gunn North Cape Golfclub                                        (127 + 116)     243 slag

 

Herrer: 

1 ROGNMO, John Arve North Cape Golfclub                                           (84 + 83)    167 slag
2 NILSEN, John Arne North Cape Golfclub                                              (85 + 84)     169 slag
3 IVERSEN, Tor Ivar Varanger Golfclub                                                   (89 + 87)     176 slag
4 BEDI, Paramjeet Singh Varanger Golfclub                                            (84 + 93)      177 slag
5 JOHANSEN, Even North Cape Golfclub                                                 (95 + 86)      181 slag
6 PEDERSEN, Vidar Meggelæ Varanger Golfclub                                     (107 + 79)     186 slag
7 SKANKE, Rune North Cape Golfclub                                                     (99 + 87)       186 slag
8 KRISTOFFERSEN, Geir Ådne Varanger Golfclub                                   (94 + 92)      186 slag

9 KARLSEN, Ståle Johan Varanger Golfclub                                            (91 + 95)       186 slag
10 LARSEN, Knut Varanger Golfclub                                                       (97 + 92)       189 slag
11 ANDERSSON, Bert Alta Golf Klubb                                                     (96 + 99)       195 slag
12 ALEXANDERSEN, Odd Magne Alta Golf Klubb                                    (105 + 94)     199 slag
13 BEDI, Aron Varanger Golfclub                                                           (105 + 96)      201 slag
14 SKANSEN, Terje Varanger Golfclub                                                   (100 + 103)    203 slag
15 ISAKSEN, Ivan Stokkeland North Cape Golfclub                                (99 + 110)     209 slag
16 HENRIKSEN, Terje Hammerfest og Kvalsund Golfklubb                     (104 + 107)   211 slag 
17 THORSTENSEN, Reidar Bjørlin North Cape Golfclub                           (101 + 110)    211 slag
18 HANSEN, Bjørn Erik Holsbøe Hammerfest og Kvalsund Golfklubb       (87 + 124)      211 slag
19 HANSEN, Trond North Cape Golfclub                                                 (107 + 107)     214 slag
20 YUSHKEVICH, Andrei Varanger Golfclub                                              (98 + 117)     215 slag 
21 HARILA, Knut Roar Varanger Golfclub                                                 (112 + 115)   227 slag
22 NILSEN, Martin Salamonsen North Cape Golfclub                                (120 + 110)   230 slag
23 RASMUSSEN, Leif Alta Golf Klubb                                                        (128 + 124)    252 slag
24 WIRKOLA, Thor Morten Alta Golf Klubb                                              (134 + 142)    276 slag 
25 NILSEN, Gunvald Marlof North Cape Golfclub                                     (163 + 125)    288 slag

----------------

Onsdagstreff 2. september:

1 REMMEN, Unni                               22 p
2 NYSTRØM, Ketil                             21 p
3 PEDERSEN, Wenche                      15 p
4 ANGELL, Ragnhild Evjen                15 p
5 PEDERSEN, Vidar                           14 p
6 KRISTOFFERSEN, Geir Ådne          14 p
7 JOHNSEN, Evelyn                           14 p
8 KARLSEN, Ståle Johan                    13 p
9 PEDERSEN, Martin                          11 p
10 HENNUM, Johnny                         11 p
11 TORVINEN, Irja Outi                    10 p
12 ISAKSEN, Torbjørn                       10 p
13 RØSTEN, Tor                                  8 p
14 HILDONEN, Johan                          7 p
15 BANNE, Kaisa                                 6 p

--------------------

Klubbmesterskapet 2009.   29-30. august:

36 hull, slagspill

Damer:

1 PEDERSEN, Wenche                     +67     (100+107=207 slag)
2 ANGELL, Ragnhild Evjen               +73     (106+107=213 slag)
3 REMMEN, Unni                              +75     (114+101=215 slag)
4 TORVINEN, Irja Outi                     +87     (115+112=227 slag)
Herrer:
1 BEDI, Paramjeet Singh                 +35     (85+90=175 slag)
2 IVERSEN, Tor Ivar                        +36     (90+86=176 slag)
3 KARLSEN, Ståle Johan                  +49     (97+92=189 slag)
4 PEDERSEN, Vidar                          +50     (95+95=190 slag) 
5 KRISTOFFERSEN, Geir Ådne        +56     (97+99=196 slag) 
6 PEDERSEN, Ronald                       +58     (95+103=198 slag)
7 ULVESTAD, Jan Ove                     +61     (103+98=201 slag)
8 YUSHKEVICH, Andrei                    +65     (99+106=205 slag)
9 NYSTRØM, Ketil Gustav                +65     (96+109=205 slag)
10 HARILA, Knut Roar                     +90     (114+116=230 slag)
11 RØSTEN, Tor                               +97     (121+116=237 slag)
WD LARSEN, Knut                                       (100  WD)
WD KNUDSEN, Trond                                   (110  WD )
NS SKANSEN, Terje  
   
Herrer Senior: 
1 PEDERSEN, Martin                       +101    (123+118=241 slag)

--------------------

Onsdagstreff 26. august:

1 ANGELL, Ragnhild Evjen                             24 p
2 BEDI, Paramjeet Singh                               15 p
3 HARILA, Knut Roar                                    15 p
4 KNUDSEN, Trond                                        15 p
5 PEDERSEN, Ronald                                     14 p
6 TORVINEN, Irja Outi                                  14 p
7 REMMEN, Unni                                           14 p
8 SIMONSEN, Bjørnar Sparboe, Alta GK       14 p
9 KARLSEN, Ståle                                          13 p
10 PEDERSEN, Vidar                                      13 p
11 RØSTEN, Tor                                            12 p
12 LARSEN, Knut                                           11 p
13 IVERSEN, Tor Ivar                                     9 p
14 HENNUM, Johnny                                      9 p
15 YUSHKEVICH, Andrei                                 8 p
16 BANNE, Kaisa                                            5 p
17 VOIE, Per Øyvind, Lofoten GK                  4 p

------------------------------

Onsdagstreff 19. august:

1 PEDERSEN, Ronald                            19 p
2 ANDERSEN, Stig                                17 p
3 BEDI, Paramjeet Singh                       16 p
4 NYSTRØM, Ketil Gustav                     16 p
5 HARILA, Knut Roar                            14 p
6 TORVINEN, Irja Outi                          13 p
7 ULVESTAD, Jan Ove                          12 p
8 REMMEN, Unni                                    12 p
9 PEDERSEN, Wenche                           11 p
10 KARLSEN, Ståle Johan                      10 p
11 PEDERSEN, Vidar                              10 p
12 HENNUM, Johnny                               9 p
13 ISAKSEN, Torbjørn                             9 p
14 OLSEN, Randulf                                  8 p
15 HILDONEN, Johan                              3 p

------------------------

Onsdagstreff 12. august:

(Nordlig kuling og regn...)
1 PEDERSEN, Vidar                                18 p
2 PEDERSEN, Ronald                             15 p
3 SKANSEN, Terje                                  14 p
4 ANGELL, Ragnhild Evjen                     12 p
5 PEDERSEN, Wenche                             8 p
6 RØSTEN, Tor                                        5 p
7 HENNUM, Johnny                                 5 p

-------------------

Vadsø Open 8. august:

18 hull

Damer:

1 ANGELL, Ragnhild Evjen                           30 p
2 PEDERSEN, Wenche                                 27 p
3 REMMEN, Unni                                          27 p
4 TORVINEN, Irja Outi                                27 p

Herrer A:

1 KARLSEN, Ståle Johan                             38 p
2 PEDERSEN, Vidar                                     36 p
3 LARSEN, Knut                                          33 p
4 HÅGENSEN, Knut Åsmund, Bodø GK        31 p
5 IVERSEN, Tor Ivar                                   30 p
6 KRISTOFFERSEN, Geir Ådne                   27 p
7 KARLSEN, Raymond                                22 p
8 TROLSRUD, Jan Hermann, Borre GK      19 p

 Herrer B:

1 KNUDSEN, Trond                                    37 p
2 YUSHKEVICH, Andrei                              35 p
3 PEDERSEN, Ronald                                 34 p
4 ANDERSEN, Stig                                     33 p
5 ULVESTAD, Jan Ove                               28 p
6 SKANSEN, Terje                                     27 p
7 HARILA, Knut Roar                                13 p
8 RØSTEN, Tor                                          12 p

 

------------

Onsdagstreff 5. august:

1 HARILA, Knut Roar                                        20 p
2 IVERSEN, Tor Ivar                                         18 p
3 PEDERSEN, Ronald                                        18 p
4 KARLSEN, Ståle                                             16 p
5 NYSTRØM, Ketil                                             15 p
6 PEDERSEN, Vidar                                           14 p
7 LARSEN, Knut                                                13 p
8 KNUDSEN, Trond                                           13 p
9 REMMEN, Unni                                               12 p
10 RØSTEN, Tor                                               12 p
11 ULVESTAD, Jan Ove                                    11 p
12 TROLSRUD, Jan Hermann Borre Golfklubb  10 p
13 TORVINEN, Irja Outi                                    10 p
14 PEDERSEN, Martin                                         9 p
15 PEDERSEN, Wenche                                      7 p

-----------------

Onsdagstreff 29. juli:

1 LARSEN, Knut                                 18 p
2 BEDI, Aron                                     18 p
3 KARLSEN, Ståle                              17 p
4 PEDERSEN, Ronald                        17 p
5 BEDI, Paramjeet Singh                  16 p
6 PEDERSEN, Vidar                           15 p
7 HARILA, Knut Roar                       15 p
8 WILLIAMS, Nick                             14 p
9 WIKSTRØM, Henry                       13 p
10 IVERSEN, Tor Ivar                      12 p
11 ANDREASSEN, Geir-Tore              9 p
12 PEDERSEN, Martin Berger            7 p

--------------------------------------------------------------------------------

-------------------

Indigo Restaurant 26. juli:

Texas Scramble

1 T. Iversen/A. Bedi/T. Skansen/V. Chatwall                -3
2 V. Pedersen/K. Larsen/N. Williams/R. Pedersen         -3
3 S. Karlsen/G. Kristoffersen/G. Koppen/T. Knudsen    -3
4 P. Bedi/K. Nystrøm/J. Hansen/R. Olsen                     +1

-------------------

Onsdagstreff 22. juli:

1 KNUDSEN, Trond                            20 p
2 KARLSEN, Ståle                              18 p
3 NYSTRØM, Ketil                              17 p
4 WIKSTRØM, Henry                         17 p
5 PEDERSEN, Ronald                         16 p
6 BEDI, Paramjeet Singh                   15 p
7 BEDI, Aron                                      15 p
8 ANDREASSEN, Geir-Tore                14 p
9 WILLIAMS, Nick                              13 p
10 HANSEN, John Roger                   11 p
11 IVERSEN, Tor Ivar                        10 p
12 SKANSEN, Terje                             9 p
13 KARLSEN, Raymond                      7 p
14 KRISTOFFERSEN, Geir Ådne         7 p
15 PEDERSEN, Martin                        7 p

----------------

Onsdagstreff 15. juli:

1 ANGELL, Ragnhild Evjen                           21 p
2 WILLIAMS, Nick                                        20 p
3 HANSEN, John Roger                               19 p
4 HARILA, Knut Roar                                  15 p
5 SKANSEN, Terje                                       13 p
6 KNUDSEN, Trond                                      12 p
7 HEGG, Andreas                                          8 p
8 PEDERSEN, Martin                                     7 p

--------------------

Onsdagstreff 8. juli:

1 KRISTOFFERSEN, Geir Ådne                      17 p
2 HARILA, Knut Roar                                     17 p
3 HENNUM, Johnny                                        17 p
4 KARLSEN, Ståle Johan                                14 p
5 ANGELL, Ragnhild Evjen                             13 p
6 IVERSEN, Tor Ivar                                      12 p
7 ANDERSEN, Stig                                          12 p
8 LARSEN, Knut                                              11 p
9 REMMEN, Unni                                             10 p
10 OLSEN, Randulf                                         10 p
11 WILLIAMS, Nick                                           8 p
12 PEDERSEN, Martin                                       5 p
13 ISAKSEN, Torbjørn                                      3 p
WD BEDI, Paramjeet Singh                              WD

---------------------

Toyota Harila Cup 5. juli

18 hull

Damer:

1 ANGELL, Ragnhild Evjen                         37 p
2 REMMEN, Unni                                        31 p
3 TORVINEN, Irja Outi                               29 p

Herrer A:

1 IVERSEN, Tor Ivar                                   Par
2 BEDI, Paramjeet Singh                            +6
3 KRISTOFFERSEN, Geir Ådne                   +8
4 KARLSEN, Ståle Johan                            +18

Herrer B:

1 BEDI, Aron                                                44 p
2 PEDERSEN, Martin                                    29 p
3 HARILA, Knut Roar                                   23 p

-----------------------

Onsdagstreff 1. juli:

1 KRISTOFFERSEN, Geir Ådne                    20 p
2 IVERSEN, Tor Ivar                                   19 p
3 REMMEN, Unni                                         19 p
4 ANDERSEN, Stig                                      19 p
5 KARLSEN, Ståle                                       17 p
6 PEDERSEN, Vidar Meggelæ                     15 p
7 PEDERSEN, Wenche                                15 p
8 TORVINEN, Irja Outi                                14 p
9 HARILA, Knut Roar                                  13 p
10 BEDI, Paramjeet Singh                           12 p
11 PEDERSEN, Martin p                              11 p
12 ANGELL, Ragnhild Evjen                        11 p
13 RØSTEN, Tor                                         10 p
14 SKRIPELAND, Terje Egil                          9 p

-----------------------

Midnattscup 27. juni:

18 hull

Damer:

1 REMMEN, Unni                                         33 p
2 PEDERSEN, Wenche                                29 p
3 ANGELL, Ragnhild Evjen                          27 p
4 TORVINEN, Irja Outi                                24 p

Herrer A:

 1 IVERSEN, Tor Ivar                                  34 p
2 PEDERSEN, Vidar Meggelæ                     34 p
3 BEDI, Paramjeet Singh                            22 p

Herrer B:

1 PEDERSEN, Martin                                  47 p
2 BEDI, Aron                                             36 p
3 HANSEN, Stein Kristian                          35 p
4 BERG, Robert Andre                              33 p
5 ULVESTAD, Jan Ove                              32 p
6 RØSTEN, Tor                                         26 p

 

--------------------------

Onsdagstreff 24. juni:

1 PEDERSEN, Wenche                                 19 p
2 REMMEN, Unni                                          19 p
3 NYSTRØM, Ketil                                        18 p
4 BEDI, Paramjeet Singh                             17 p
5 WILLIAMS, Nick                                        17 p
6 HARILA, Knut Roar                                  16 p
7 IVERSEN, Tor Ivar                                   15 p
8 KARLSEN, Ståle Johan                             14 p
9 PEDERSEN, Martin                                   14 p
10 HENNUM, Johnny                                  13 p
11 ANGELL, Ragnhild Evjen                        12 p
12 WIKSTRØM, Henry                                12 p
13 PEDERSEN, Vidar Meggelæ                   11 p
14 RØSTEN, Tor                                           9 p

---------------------------

Onsdagstreff 17. juni:

1 PEDERSEN, Wenche                                  18 p
2 EGGEN, Johan                                            18 p
3 PEDERSEN, Martin                                     17 p
4 IVERSEN, Tor Ivar                                     16 p
5 ANGELL, Ragnhild Evjen                            16 p
6 REMMEN, Unni                                           14 p
7 KARLSEN, Ståle Johan                               13 p
8 LARSEN, Knut                                            13 p
9 ULVESTAD, Jan Ove                                  12 p
10 RØSTEN, Tor                                           11 p
11 PERSEN, Gunn North Cape Golfclub          9 p
12 FOSLUND, Ingunn                                     3 p

-------------------------------- 

Førsommersprett 14. juni (inngår i Sandmo Cup)

18 hull

Damer:

1 PEDERSEN, Wenche                              38 p
2 TORVINEN, Irja Outi                              33 p
3 ANGELL, Ragnhild Evjen                        30 p
4 REMMEN, Unni                                       22p

Herrer A:

1 KARLSEN, Ståle Johan                           34 p
2 IVERSEN, Tor Ivar                                 30 p
3 PEDERSEN, Vidar Meggelæ                   29 p
4 BEDI, Paramjeet Singh                          26 p
5 LARSEN, Knut                                        26 p

Herrer B:

1 PEDERSEN, Martin                                38 p
2 NYSTRØM, Ketil                                    34 p
3 KOPPEN, Geir                                       34 p
4 BERG, Robert Andre                            34 p
5 WILLIAMS, Nick                                    33 p
6 PEDERSEN, Ronald Meggelæ               31 p
7 YUSHKEVICH, Andrei                            29 p
8 WIKSTRØM, Henry                               28 p
9 RØSTEN, Tor                                        27 p
10 BEDI, Aron                                         23 p
11 PEDERSEN, Bjørn Arne                      22 p
12 HANSEN, Stein Kristian                      14 p

 

----------------------------------

Onsdagstreff 10. juni:

1 IVERSEN, Tor Ivar                                      21 p
2 NYSTRØM, Ketil Gustav                              19 p
3 PEDERSEN, Wenche                                   19 p
4 BEDI, Paramjeet Singh                               17 p
5 PEDERSEN, Martin Berger                          16 p
6 HENNUM, Johnny                                       16 p
7 KARLSEN, Ståle Johan                               15 p
8 PEDERSEN, Vidar Meggelæ                        15 p
9 REMMEN, Unni                                           15 p
10 LARSEN, Knut                                          14 p
11 YUSHKEVICH, Andrei                               14 p
12 RØSTEN, Tor                                           14 p
13 WILLIAMS, Nick                                       12 p
14 KARLSEN, Tormod                                     7 p

-----------------------

 PINK CUP  6. juni (NGF's veldedighetsturnering)

 18 hull

Damer:

1 ANGELL, Ragnhild Evjen                                37 p
2 REMMEN, Unni                                               33p

Herrer A:

1 PEDERSEN, Vidar Meggelæ                            +3
2 IVERSEN, Tor Ivar                                          +5
3 KARLSEN, Ståle Johan                                   +8
4 LARSEN, Knut                                               +10
5 BEDI, Paramjeet Singh                                 +13

Herrer B:

1 YUSHKEVICH, Andrei                                     50 p
2 KOPPEN, Geir                                                39 p
3 BERG, Robert Andre                                     35 p
4 PEDERSEN, Martin Berger                             32 p
5 NYSTRØM, Ketil Gustav                                 26 p
6 PEDERSEN, Ronald Meggelæ                        22 p
7 RØSTEN, Tor                                                 22 p
8 HANSEN, Stein Kristian                                 15p

   

--------------

ONSDAGTREFF 03. JUNI:

1  YUSHKEVICH, Andrei                                  22 p
2  PEDERSEN, Wenche                                   21 p
3  NYSTRØM, Ketil Gustav                              18 p
4  PEDERSEN, Ronald Meggelæ                     18 p
5  PEDERSEN, Martin Berger                          16 p
6  ANGELL, Ragnhild Evjen                            15 p
7  PEDERSEN, Vidar Meggelæ                        14 p
8  LARSEN, Knut                                             14 p
9  KARLSEN, Ståle Johan                                13 p
10  IVERSEN, Tor Ivar                                    12 p
11  REMMEN, Unni                                          12 p
12  SIMONSEN, Bjørnar  Alta GK                    11 p
13  BEDI, Paramjeet Singh                             10 p
14  HENNUM, Johnny                                       8 p
WD  KRISTOFFERSEN, Geir Ådne                   WD

 

----------

VÅRSLEPPET 01. JUNI:

DAMER:

1  ANGELL, Ragnhild Evjen                      28 p
2  PEDERSEN, Wenche                            27 p
3  REMMEN, Unni                                     26 p

HERRER:

1  KOPPEN, Geir                                      41 p
2  KRISTOFFERSEN, Geir Ådne               38 p
3 KNUDSEN, Trond                                 37 p
4  PEDERSEN, Ronald Meggelæ              36 p
5  PEDERSEN, Vidar Meggelæ                 35 p
6  KARLSEN, Ståle Johan                        34 p
7  WIKSTRØM, Henry                             32 p
8  IVERSEN, Tor Ivar                              30 p
9  WILLIAMS, Nick                                  30 p
10  NYSTRØM, Ketil Gustav                    29 p
11  HANSEN, John Roger                        29 p
12  PEDERSEN, Bjørn Arne                     22 p

 

Samarbeidspartnere

SPb1

Sector Alarm

 Logo Harila 

eltele

 Logo Norconsult